Renginiai

2014 12 03

        Gruodžio 2 d., trečiadienį, Lapių lopšelyje-darželyje įvyko  bendruomenės narių susitikimas.

       Direktorė I. Krisikaitienė pateikė 2014 m. darželio veiklos ataskaitą. Po to vyko Adventinė popietė "Žibintai", kurią organizavo meninio ugdymo pedagogė I. Brazauskienė ir direktorės pavaduotoja ugdymui O. Černiauskienė. Popietės metu dainas dainavo darželio ugdytiniai.

         Kokia šventė be svečių? Sulaukėme Kauno 1-os muzikos mokyklos mokinių. Viena jų buvusi darželio ugdytinė Beta Buzaitė. Dvi mergaitės grojo pianinu ir dvi griežė smuiku. Kai kurioms jaunosioms atlikėjoms tai pirmasis viešas pasirodymas.

       Dėkojame visiems atvykusiems ir linkime ramaus ir taikaus Adventinio laikotarpio.

                                                                                                    Organizatorės


Plačiau
2014 10 06

           Sveikatos stiprinimo  projekto "Fizinio aktyvumo skatinimas" metu Lapių lopšelio - darželio sporto inventorius papildytas keturiais vaikiškais treniruokliais: dviratis, du bėgimo takeliai ir švytuoklė kojoms. Inventorius skirtas indivudualiam darbui su vaikais, kurio metu patenkinamas poreikis judėti, stiprinama sveikata, koreguojama laikysena.


Plačiau
2014 10 03

       Lapių lopšelis-darželis organizavo kroso bėgimą ugdytiniams Europos judėjimo savaitėje MOVE WEEK 2014 m.


Plačiau
2014 09 26
Paroda "Popierinės gėlės"

       Lapių lopšelio - darželio  vaikų darbų paroda "Popierinė gėlės" sugrįžo į darželį ir džiugina ugdytinių ir jų tėvelių akis. Paroda pabuvojo Kauno rajono švietimo centre, Liučiūnų laisvalaikio centre ir Liučiūnų bibliotekoje.

2014 09 21
Sveikatingumo savaitė "Augu judėdamas"

             Rugsėjo 29 d.- spalio 3 d. Lapių lopšelyje - darželyje planuojama sveikatingumo savaitė. Kiekviena diena turi savo veiklą, kuri skirta sveikos gyvensenos, judėjimo įpročiams formuoti.

2014 05 31

         Gegužės 30 d. 30 Lapių lopšelio-darželio  ugdytinių atsisveikino su darželiu. Tarė padėkos žodžius draugams, dovanojo gėles auklėtojoms,  dainavo dainas ir deklamavo eilėraščius. Bitučių grupės ugdytiniai pasodino dekoratyvinį medelį darželio kieme.

       Po koncerto  Pelėžiukų grupės vaikai su šeimomis rinkosi į Marko tėvelių sodybą pasivaržyti sportinėse estafetėse, paleisti laimės žibintų į dangų.

        Gegužės 31 d. Bitučių grupės vaikai kartu su tėveliais vyko į  edukacinę kolionę į Rumšiskių etnografinį muziejų kepti duonutės.

       


Plačiau
2014 05 23

          Gegužės 26 d. pirmadienį, 16 val. darželyje vyko sporto šventė "Stiprūs, vikrūs ir drąsūs". Ugdytiniai pasipuoše skirtingų spalvų maikutėmis ir skarelėmis sugužėjo į darželio kiemą, kuris buvo papuoštas įvairiaspalvėmis vėliavėlėmis. Palaikyti ir pasidžiaugti sportuojančiais vaikais atvyko ir gausus tėvelių būrys. Auklėtojos R. Girskienė ir I.Baronienė kvietė visus vaikus ir tėvelius draugiškai mankštai, pagal Flinto dainą,  parungtyniauti estafetėse. o vėliau laukė visų net aštuonios skirtingos  sportinės užduotys. Dalyviai rinko lipdukus už dalyvavimą zonose, už kuriuos laukė prizai - siurprizai.

                Gražus oras, gera nuotaika lydėjo šventės dalyvius.


Plačiau
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »