2015 02 10
Metodinė diena

2015 m. vasario 10 d. Lapių lopšelyje-darželyje vyko Kauno rajono ikimokyklinio ugdymo mokytojų metodinė diena.

2015 01 31
Apsilankymas Šeimos sveikatos centre

2015 m. sausio 15 d. Bitučių grupės ugdytiniai įgyvendindami sveiko gyvensenos projektą "Mažais žingsneliais SVEIKUOLIO link" vyko į šeimos sveikatos centrą susitikti su dantukų gydytoja.

2014 12 29
Išvyka pas Kalėdų senelį

Gruodžio 24 d. Lapių lopšelio - darželio ugdytiniai vyko į Kauno lėlių teatrą pažiūrėti Kalėdinio spektaklio ir susitikti su Kalėdų seneliu.

Sugryžusių vaikų grupėse laukė Lapių seniūnijos dovanotos Kalėdinių saldainių dėžutės, tėvelių suruoštos vaišės ir daug kitų siurprizų.

2014 12 10

"Bitučių" gr. ugdytiniai lydimi auklėtojos O. Černiauskienės aplankė buvusius grupių draugus ir padovanojo pačių darytą žvaigždę, Advento simbolį Draugai supažindino su grupe, esamomis ugdymo priemonėmis, šviesos stalu. Kartu dainavo dainą "Dievas stato namus", tarė šiltus žodelius draugam. Priešmokyklinio ugdymo pedagogė E. Kloniūnienė  vaikams skambino gitara.

Vaikai apžiūrėjo Lapių pagrindinės mokyklos eglutę, pažaidė su priešmokyklinukais lauke.

2014 12 09

Jau tapo tradicija Bitučių grupėje, kad Advento kalendorių kuria tėveliai. Treti metai iš eilės tėveliai papuošia grupę, kuria Advento kalendorių ir pasirūpina kiekvienos dienos turiniu - siurprizu. Šiais metais vaikų laukia 24 nykštukų laiškai su užduotimis. Vaikai kojinėse  randa laiškučius, kuriuose užrašytos užduotėlės nuo nykštukų. Atlikus užduotėlę laukia prizai.

Įtraukti į edukacinių erdvių kūrimą tėvus sugalvojo ir Pelėdžiukų grupės auklėtoja. Ji tėvams pasiūlė namuose pagaminti  po vieną dėžutę. Dėžutės vidų užpildyti sugalvota užduotėle, palinkėjimu ar siurprizu - prizu vaikams.

Auklėtojoms belieka tik perskaityti užduotis ir padėti vaikams atlikti jas.

Kalėdinėmis dekoracijomis ir Adventinių kalendorių orginalumu neatsilieka Boružėlių ir Nykštukų grupės.

Norime padėkoti tėveliams taip aktyviai įsitraukus į Kalėdinės nuotaikos kūrimą grupėse.

2014 12 06
Projektas "Fizinio aktyvumo skatinimas"

Reikšmingiausias harmoningo vaiko vystymosi ir sveikatos stprinimo veiksnys vaikystėje - judėjimas (ang. movement). Fizinis aktyvumas padeda tenkinti biologinį vaiko poreikį judėti, skatina motorikos vystymąsi, stimuliuoja augimą, gerina protinį ir fizinį darbingumą.

Lapių lopšelio - darželio bendruomenė ugdydama sveiką gyvenseną ir  norėdama sudaryti geresnes ugdymo(si) sąlygas, edukacinės erdves,  parengė ir įgyvendimo 2014 m. sveikatos stiprinimo projektą "Fizinio aktyvumo skatinimas".

Projekto metu įsigyti 4 vaikiški treniruokliai (2014 m. foto albumas), lankytasi seminaruose, parengti pranešimai "Judėjimo nauda skirtingais amžiaus tarsniais", lankstinukas "Aktyvi vaikų fizinė veikla naudojant sportinį inventorių". Pranešimai skaityti tėvų susirinkimuose, pakabinti informaciniuose stenduose. Lankstinukai išdalinti tėvams. Tėvams ir darželio bendruomenei pristatyti vaikiški treniruokliai internetinėje erdvėje, parodant individualias veiklas su vaikais.

Ugdytiniams labai smagu sportuoti su treniruokliais: minti dviratį, bėgti bėgimo takeliais ir švytuoti kojomis. Jie patenkina prigimtinį poreikį judėti tamsiais, šaltais rudens ir žiemos orais patalpose.

Direktorės pavaduotoja ugdymui Odeta Černiauskienė

2014 12 03

Gruodžio 2 d., trečiadienį, Lapių lopšelyje-darželyje įvyko  bendruomenės narių susitikimas.

Direktorė I. Krisikaitienė pateikė 2014 m. darželio veiklos ataskaitą. Po to vyko Adventinė popietė "Žibintai", kurią organizavo meninio ugdymo pedagogė I. Brazauskienė ir direktorės pavaduotoja ugdymui O. Černiauskienė. Popietės metu dainas dainavo darželio ugdytiniai.

Kokia šventė be svečių? Sulaukėme Kauno 1-os muzikos mokyklos mokinių. Viena jų buvusi darželio ugdytinė Beta Buzaitė. Dvi mergaitės grojo pianinu ir dvi griežė smuiku. Kai kurioms jaunosioms atlikėjoms tai pirmasis viešas pasirodymas.

Dėkojame visiems atvykusiems ir linkime ramaus ir taikaus Adventinio laikotarpio.

Organizatorės

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »