2016 12 21
Bendruomenės susirinkimas-seminaras

Gruodžio 20 d. (antradienį) įvyko bendruomenės susirinkimas-seminaras. 2016 m. veiklos ataskaita bendruomenei pateikė direktorė I. Krisikaitienė. Paskaitą "Z kartos ugdymas" skaitė lektorė G.Jurkevičienė.

2016 12 05
Advento dirbtuvėlės

Štai ir atėjo, paskutinis 2016 metų mėnuo – gruodis į Lapių lopšelio-darželio Nykštukų grupę. Baltas, šaltas ir pilnas stebuklų mėnuo. Kiekvieną gruodžio mėnesį, mes auklėtojos turime labai daug ir atsakingo darbo su vaikais grupėje, nes norisi sukurti stebuklą jiems, kupiną paslapčių. Tad ir šis gruodis ne išimtis.

Šiemet patys grupės tėveliai pasisiūlė į pagalbą.  Namuose gamino kaminą, siuvo kojines. Gamino Adventinius vainikus. Mezgė senius besmegenius, eglutes, pasak mamos „per pietų pertrauką su kolegėmis darbe“. Įrašinėjo CD su kalėdinėmis dainomis, pasakomis. Ieškojo popieriaus lapų, folijos. Gamino pasakų herojų Olofą, kuris skaičiuoja dienas iki Kalėdų. Kepė sausainius ir meduolinį namelį. Siūlė idėjas, kaip papuošti grupę vaikams.

Pirmą mėnesio penktadienį po darbų, su sesėmis ir broliais, tėveliai ir mamytės su jau „atliktais namų darbais“ atėjo į šventę „Advento dirbtuvėlės“. Grupėje visų laukė begalės darbų. Tėveliai su vaikais puošė grupę, kabino savo sukurtus darbelius tema „Žiema“, gamino eglutei žaisliukus ir ją puošė, pastatė kaminą su 24 kojinėmis, pakabino Advento vainiką, papuošė metų medį.

Prie arbatos puodelio, sausainių ir pyrago pasidalinome savo mintimis, bendravome ir diskutavome. Adventas – stebuklų, rimties, susikaupimo metas. Kiekvieną rytą vaikų lauks stebuklas, atkeliaus su užduotėlėmis ir staigmenomis Pelytė – Zita.

Didelis AČIŪ visiems „Nykštukų  grupės tėveliams už nuoširdumą, pagalbą, bendravimą ir bendradarbiavimą, supratingumą, už sukurtą grupėje nuostabią šventišką aplinką.

Grupės auklėtoja Rasa Girskienė

2016 11 30
Advento rytmetys

Gruodžio 1 d. 10 val. įvyko Adventinis rytmetys. jo metu vaikai sužinojo advento reikšmę, susipažino su jo simboliais - žvakėmis, dainavo daineles, žaidė žaidimus. Rytmetį vedė auklėtojos R.Kilinskienė ir A.Tervydienė.

2016 11 03
Pyragų diena

Penktadienį, spalio 4 dieną,  paminėdami "Pyragų dieną" darželio ugdytiniai keps pyragus. Kaip seksis kepti pyragus žiūrėkite nuotraukų albume rytoj.

2016 10 27
Edukacinė išvyka į Kauno lėlių teatrą

Spalio 26 d. trjų grupių ugdytiniai vyko į edukacinę išvyką, į Kauno lėlių teatrą žiūrėti spektaklį "Noriu - negalima, reikia - nenoriu". Grįžo į darželį pilni džiugių emocijų.

2016 09 22
Rytmetys "Rudenėlio ŠAU"

Jau tapo tradicija darželyje švęsti rudenėlio šventę. Kiekvienais metais ji vis skirtinga: tai darbelių parodos iš gamtinės medžiagos grupėse, tai sporto šventė ir t.t. O jau antri metai iš eilės vaikai, padedami tėvelių kurė kostiumus iš gamtinės medžiagos. Kuriuos pademonstravo visai darželio bendruomenei eidami "podiumu". O kur dar muzikiniai žaidimai, eilėraščiai ir dainelės. "Rudenėlio ŠAU" vedė auklėtojos A.Tervydienė ir R. Kilinskienė.

Renginio organizatorės dėkoja tėveliams už gražius vaikų kostiumus.

2016 05 27
Išleistuvės

Gegužės 27 d.  "Bitučių" grupės ugdytiniai atsisveikino su darželiu. Vaikai deklamavo eilėraščius, dainavo dainas, žaidė žaidimus. O prisiminimui pasodino dekoratyvinį medelį.

Klausantis eilėraščių palinkėjimų ne vienos mamos, auklėtojos Rasos akyse kaupėsi ašaros. Juk dar visai neseniai jie buvo mažučiai, ašaras liejantys vaikučiai...

Laikas bėga, tad gero starto priešmokykliniame ugdyme!

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »