2018 02 20
Rytmetys "Lietuva tėvyne mūsų"

Rytmetys "Lietuva tėvyne mūsų" skirtas Lietuvos nepriklausomybįs 100-čiui paminėti. renginį organizavo auklėtoja A. Jankevičienė. Šiai šventei vaikai mokėsi eilėraščius, daineles. Eilėraščius deklamavo Simonas Lalas, Luka Paškauskaitė, Eglė Šarauskaitė, Gvidas Augustaitis ir Vėjūnė Gedminaitė. Kartu tai buvo ir atrinkimas dalyvių į Kauno rajono ir Kauno miesto  ikimokyklinių įstaigų vaikų meninio skaitymo konkursą "Mano gimtinė - Lietuva 2018", kuris vyks kovo 9 d. Lapių pagrindinėje mokykloje.

2018 02 13
Rytmetys "Užgavėnės"

Kad ir ne daug darželyje vaikučių, dėl gripo epidemijos, bet vis tiek visi  nuspendė išvaryti žiemą. Kaip ši šventė be tradicijų, be blynų, Morės ir žaidimų, blogų darbų sunaikinimo ir t.t.? Kaip sekėsi švęsti galima pamatyti nuotraukų albume.

2018 02 05
Paroda "Ornamentas"

Kauno Ryto pradinės mokyklos koridorių papuošė Lapių lopšelio-darželio ugdytinių darbų paroda "Ornamenas". Mokykloje paroda bus eksponuojama vasario 2-25 d.

2018 01 15
Paminėjimas Sausio 13 d.

Sausio 15 d. rytą darželio ugdytiniai rinkosi darželio salėje pamonėti sausio 13 d. Direktorės pavaduotoja O.Černiauskienė pradėjo susitikimą nuo klausimo "Kas yra Lietuva?". Pasigirdo atsakymai - Lapės, pieva ir t.t. Jie buvo teisūs, Lietuva yra mūsų žemė, namai, šeima. Pakalbėję apie Lietuvos valstybinius simbolius, prisiminę vėliavos spalvas klausėmės - giedojome-himną, dainavome darželio himną.

2018 01 08
Rytmetys "Trys karaliai"

Sausio 8 d. darželio bendruomenė rinkosi į rytmetį "Trys karaliai". Renginį vedė auklėtoja R.Girskienė ir meninio ugdymo pedagogė I. Brazauskienė. renginio pabigoje ugdytiniai po vieną nukabino nuo eglutės žaisliukus, taip pabaigdami šventinį laikotarpį.

2017 12 06
Paroda "Žaisliukas"

Lapių laisvalaikio centro parodų salėje veikia darželio vaikų darbelių paroda "Žaisliukas". Ateikite ie pamatykite savo vaikučių kūrybą.

Nuotraukos iš parodos nuotraukų albume.

2017 12 01
Adventinės popietės

Paskutinę lapkričio dieną ir gruodžio 1 dieną darželyje vyko Adventinės popietės. Kiekviena grupė popietės formą rinkosi pati. Bitutėčių gr. vaikai surengė tėveliams koncertą. Pelėdžiukų gr. vaikai kartu su tėveliais vaidino pasaką "Pirštinė". Nykštukų gr. auklėtoja kvietė vaučius ir tėvelius prie arbatos puodelio. O Boružėlių grupėje vyko Adventinįs dirbtuvės, kuriose darbavosi vaikai kartu su tėveliais.

Kiekvienos popietės pradžioje su besibaigiančiais metais ir atėjusiu Adventu sveikino darželio direktorė I. Krisikaitienė. Kartu ji pateikė tėveliaims ataskaitą už 2017 m. veiklos metus, kokius gražius darbus pavyko padaryti, kur ir kiek išleido pinigėlių, kiek gavo papildomų lėšų. Pasižiaugė sutvarkytus pasivaikšiojimo takus, išasfaltuotą kiemą už savivaldybės lėšas, už tėvelių talką tvarkant vaikų žiadimo aikštelę.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »