2019 03 20
Žemės diena

Kovo 20 d. - Žemės diena. Jai paminėti darželyje organizuota vaikų darbų paroda "Paukščiai", kuri eksponuojama darželio koridoriuose. Darbus pateikė visų grupių ugdytiniai ir kauno "Ryto" pradinės mokyklos pradinukai.

2019 03 12

Kovo 8 d. įvyko 7-asis vaikų meninio skaitymo konkuras "Mano gimtinė - Lietuva 2019".

Dėkojame mokytojoms  ir tėveliams už kantrybę mokinant ugdytinius gražių eilėraščių apie Lietuvą, gimtinę. Nes kiekvienas vaikų  lūpomis ištartas žodis apie Lietuvą, meilę jai yra labai svarbus. Ir koks pasisės stiprus pilietiškumo daigelis mažame žmogutyje, tokia ir užaugs mūsų ateitis.

Plačiau
2019 02 19
Rytmetys "Lietuva tėvyne mūsų"

Įsibėgėjus vasario 16 d., Valstybės atkūrymo renginiams, darželyje vasario 19 d. 10 val. vyks rytmetys "Lietuva tėvyne mūsų". Šventės metu skambės eilėraščiai, dainos skirtos Lietuvai.

2019 02 05
Lietuvos mažųjų žaidynės 2019

Lapių lopšelio-darželio ugdytiniai dalyvauja respublikiniame ikimokyklinių ugdymo įstaigų projekte "Lietuvos mažųjų žaidynės 2019". Vasario 20 d. vyks I etapas visai darželio bendruomenei. Kovo mėnesį darželio stipriausi  6 sportininkai dalyvaus II etape.Projektą organizuoja Riukkpa prezidentė Audronė Vizbarienė.

2019 02 04

Jau septintą kartą jaunuosius skaitovus kivečiame sudalyvauti Kauno rajono ir Kauno miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikų meninio skaitymo konkurse "Mano gimtinė-Lietuva 2019"

Plačiau
2019 01 20
Edukaciniai užsiėmimai "EKO ir miškas"

Nuo 2018 m. spalio mėnesio į Lapių lopšelio-darželio "Bitučių" grupę užsiėmimus vesti ateina Lapių pagrindinės mokyklos biologijos mokytoja R. Stankienė su įvairių klasių mokiniais. Mokytoja vadovauja ir aplinkosaugos tinklo "Anemone" klubui. Užsiėmimai vyksta vieną kartą į mėnesį.

2018 11 15
Svečiai

Jau ne pirmus metus mus aplanko Kauno  1 muzikos mokyklos mokytojos su mokiniais. Praveda edukacinį užsiėmimą darželio vaikams, kurio metu susipažytame su muzikos instrumentais. O geriausia pažintis yra tada kai vaizdą galima susieti su garsu. Taip ir įvyksta tokių užsiėmimų metu.

« 1 2 3 4 5 6 7 »