2020 03 30
Nuotolinis ugdymas. Projektas "Kuriu mandalas"

Kovo 30 d. darželyje prasidėjo nuotolinis ugdymas. Mokytojos planuoja projektines savaites, kurių tikslus, uždavinius ir planus su siūlomomis veiklomis kiekvienai dienai išsiuntinėjo tėveliams ir pakvietė su vaikais atlikti užduotėles.

Kovo 30 d - balandžio 3 d. projektas "Kuriu mandalas"  /app/webroot/files/Nuotolinsveiklosplanas.pdf

Apie veiklų refleksiją žiūrekite 2020 nuotraukų albume "Kuriu mandalas".

Dėkojame visai darželio bendruomenei taip gražiai įsitraukusiai į Nuotolinį ugdymą arbą Ugdymą kitaip

Direktorės pavaduotoja ugdymui O.Černiauskienė

2020 03 27
Dėl nuotolinio ugdymo(si)

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos su ugdytiniais komunikuoja per elektroninį dienyną  Mūsųdarželis, arba grupių telefonais. Kovo 16-27 d. vyko pasiruošimas nuotoliniam ugdymui, planuojami veiklų projektai, kurie bus įgyvendinami nuo kovo 30 d. Grupių mokytojos planuos veiklas, užduotėles ugdytiniams ir jų šeimos nariams. Veiklos bus pristatomas elektroniame dienyne ir išsiutinėjamos elektroniais laiškais tėveliams.

Tkimės supratimo ir gražaus bendradarbiavimo.

2020 03 27
Naudinga

Šiandien nuotolinis ugdymas/mokymas tampa viena iš pagrindiniš tėvų problemų. Kaip padėti vaikui susikurti kasdienę darbinę aplinką, kaip bendrauti su vaiku ir daugiau rekomendacijų rasite Evaldo Karmazos paskaitoje  https://www.egu.lt/mokymas/nuotolinis-mokymas-kaip-isgyventi-tevams-2541.html#203530

2020 02 19
Lietuvos mažųjų žaidynės 2020

2020 m. vasario 19 d. Lapių lopšelio-darželio bendruomenė organizavo "Lietuvos mažųjų žaidynių 2020" I etapą. Renginį organizavo ikimokyklinio ugdymo mokytojos Rasa ir Odeta ir mokytojos padėjėja Vaida. Visi rinkosi Lapių pagrindinės mokyklos sporto salėje, kurioje savo jėgas estafetėse išbandė ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai ir mokytojos. Mankštą mažiesiems sportininkams pravedė buvusi darželio ugdytinė Aušra, dabar besimokanti Kauno "Ryto" pradinėje mokykloje 4 klasėje.

2020 02 18
Rytmetys "Mano gimtinė - Lietuva 2020"

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Audronė organizavo rytmetį "Mano gimtinė  - Lietuva 2020". Šventė prasidėjos Tautinės giesmės giedojimu. Šiam renginiui vakai mokėsi eilėraščius apie gimtinę. Vaikams eilėraštį deklamavo darželio direktorė, buvusi ugdytinė Aušra. Kartu su eilėraščiais skambėjo dainos, buvo žaidžiami lietuvių liaudies žaidimai.

Kiekviena grupė pristatė kūrybinį darbelį "mano Lietuva".

2020 02 05
Meninio skaitymo konkursas "Mano gimtinė - Lietuva 2020"

Kviečiame ikimokyklinio amžiaus vaikus iš Kauno rajono ir Kauno miesto ugdymo įstaigų sudalyvauti jau tradicianiame tapusiame meninio skitymo konkurse "Mano gimtinė - Lietuva 2020".

Nuostatai pridedami   /app/webroot/files/Manogimtin-Lietuva2020.pdf

2020 01 13
Respublikinė edukacinių erdvių paroda "Eglutė kitaip"

Virtuali paroda "Eglutė kitaip" saluakė labai didelio respublikos mokytojų susidomėjimo, parodai pateikta apie 300 darbų nuotraukų. Parodą galite apžiūrėti iki 2020-01-30, adresu:  /app/webroot/files/Parodaeglutekitaip.pdf