2017 06 05
Koncertas "Tili lili dūda"

Šiandien Lapių laisvalaikio salėje vyko koncertas "Tili lili dūda", skirtas Vaikų gynimo dienai paminėti! Koncerto metu Kauno tautinės kultūros centro klubo "Kauno bandonija" vaikams pristatė instrumentą, atskleidė jo subtilybes ir grojimo galimybes. Mažieji šventės dalyviai drauge su atlikėjais žaidė, šoko ir linksminosi.

Džiaugiamės visais susidomėjusiais ir dalinamės šventės akimirkomis.
2017 05 30
Išleistuvės

Birželio 2 d. 14 val. vyks 6-ečių išleistuvės į priešmokyklinę grupę. Skambės paskutiniai žodžiai darželiui, auklėtojoms ir ugdytiniams. O linksmybes pratęs vaikai, lydimi tėvelių žaidimų kambaryje.

2017 05 30
Vaikų gynimo diena

Birželio1 d.- Vaikų gynimo diena. Darželyje ji prasidės:

10 val.dainuosim daineles,  žaisim žaidimus (atsakinga I.Brazauskienė);

11 val. piešim ant asfalto (atsakinga O.Černiauskienė);

12 val. dalyvausim apsikabinimo akcijoje "Taikos glėbys"(atsakingi I.Krisikaitienė, O.Černiauskienė) .

Laukiame visų!

2017 05 24

Įsigaliojus Lietuvos higienos normai HN 131:2015 "Vaikų žaidimų aikštelės ir patalpos. Bendrieji sveikatos saugos reikalavimai" apie darželyje esančias lauko žaidynes turi būti sukurta saugi aplinka, t.y. apsaugos nuo kritimo ir t.t.

Todėl kvietėmės tėvelius į talką. Į pirmąją talką susirinko 9 tėveliai, bet nespėjo visų darbų atlikti.

Todėl dar kviečiame visus tėvelius galinčius ir norinčius, kad jų vaikai žaistų saugiose žaidynėse, ateiti į talką gegužės 27 d., šeštadienį, nuo 8.00 val. ryto.

Plačiau
2017 05 15

Kviečiame visas įstaigas prisijugti į vaikų ekologinio-meninio projekto "Kuriu gamtai" įgyvendinimą.

Juk Žemės menas- dialogas su gamta.

Nuostatai pridedami

Plačiau
2017 05 08
Vaikų darbų paroda "Stebuklinga mano pilis"

Gegužės 2-16 d. Šilainių bibliotekoje vyksta Kauno r. Lapių lopšelio-darželio vaikų tapybos darbų paroda. Parodos kuratorė direktorės pavaduotoja Odeta Černiauskienė

2017 05 08
Mamyčių šventės

Kviečiame visas mamytes į joms skirtas šventes grupėse:

Pirmadienį (05.08) - Boružėlių grupėje 16.30 val.

Nykštukų grupėje 17.00 val.

Antradienį (05.09) - Bitučių grupėje 16.00 val.

Pelėdžiukų grupėje 16.40 val.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10