"Lietuvos mažųjų žaidynės 2018"

2018 03 16

Skatinanti sveikos gyvensenos nuostatas dar 2018 metų pradžioje darželio bendruomenė priėmė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ir Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos kvietimą dalyvauti projekte "Lietuvos mažųjų žaidynės 2018".

Kovo 15 d. 10 val., socialinių partnerių Lapių pagrindinės mokyklos erdvėje sporto salėje, įvyko šių žaidinių I-ojo etapo festivalis. Festivalio metu varžėsi 4-ios komandos, kurias sudarė 24 įstaigos ugdytiniai.

Kovo 29 d. geriausiai pasirodžiusi komanda, iš 6-ių narių, vyksta į II-ąjį žaidynių etapą, kuris organizuojamas Kauno lopšelyje-darželyje "Rasytė". Linkime jiems sėkmingo starto.

Širdingai dėkoju bendruomenės nariams, kurie mūsų vaikų vaikystę spalvina kitomis, ryškiomis spalvomis priimdami iššūkius ir nepaliaujamai imdamiesi papildomų darbų.                                                                                                                                            Direktorė Ina Krisikaitienė