2018 01 15
Paminėjimas Sausio 13 d.

Sausio 15 d. rytą darželio ugdytiniai rinkosi darželio salėje pamonėti sausio 13 d. Direktorės pavaduotoja O.Černiauskienė pradėjo susitikimą nuo klausimo "Kas yra Lietuva?". Pasigirdo atsakymai - Lapės, pieva ir t.t. Jie buvo teisūs, Lietuva yra mūsų žemė, namai, šeima. Pakalbėję apie Lietuvos valstybinius simbolius, prisiminę vėliavos spalvas klausėmės - giedojome-himną, dainavome darželio himną.

2018 01 08
Rytmetys "Trys karaliai"

Sausio 8 d. darželio bendruomenė rinkosi į rytmetį "Trys karaliai". Renginį vedė auklėtoja R.Girskienė ir meninio ugdymo pedagogė I. Brazauskienė. renginio pabigoje ugdytiniai po vieną nukabino nuo eglutės žaisliukus, taip pabaigdami šventinį laikotarpį.

2017 12 06
Paroda "Žaisliukas"

Lapių laisvalaikio centro parodų salėje veikia darželio vaikų darbelių paroda "Žaisliukas". Ateikite ie pamatykite savo vaikučių kūrybą.

Nuotraukos iš parodos nuotraukų albume.

2017 12 01
Adventinės popietės

Paskutinę lapkričio dieną ir gruodžio 1 dieną darželyje vyko Adventinės popietės. Kiekviena grupė popietės formą rinkosi pati. Bitutėčių gr. vaikai surengė tėveliams koncertą. Pelėdžiukų gr. vaikai kartu su tėveliais vaidino pasaką "Pirštinė". Nykštukų gr. auklėtoja kvietė vaučius ir tėvelius prie arbatos puodelio. O Boružėlių grupėje vyko Adventinįs dirbtuvės, kuriose darbavosi vaikai kartu su tėveliais.

Kiekvienos popietės pradžioje su besibaigiančiais metais ir atėjusiu Adventu sveikino darželio direktorė I. Krisikaitienė. Kartu ji pateikė tėveliaims ataskaitą už 2017 m. veiklos metus, kokius gražius darbus pavyko padaryti, kur ir kiek išleido pinigėlių, kiek gavo papildomų lėšų. Pasižiaugė sutvarkytus pasivaikšiojimo takus, išasfaltuotą kiemą už savivaldybės lėšas, už tėvelių talką tvarkant vaikų žiadimo aikštelę.

2017 11 24
Renginys "Iš seno nauja"

Lapių lopšelio-darželio bendruomenė prisijungė prie Europos atliekų tvarkymo savaitės 2017, įgyvebdindama ekologinio ugdymo projektą "Iš seno naują". Projektas vyko visą savaitę, kiekviena diena turėjo savo užduotį. Lapkričio 22 d. darželyje įvyko renginys "Iš seno nauja", kuriame dalyvavo Bitučių gr. vaikai ir Lapių pagrindinės mokykos priešmokyklinukai "Lapiukai".

2017 11 13

Kauno r. Lapių lopšelio-darželio Bitučių ir Pelėdžiukų grupės vaikai 2017 m. sausio –lapkričio mėnesiais dalyvavo tarptautinio projekto „Meškiuko Kubuš gamtos mylėtojų klubas“ antrajame etape. Projekto dalyviams buvo išdalintos metodinės mokytojų ir darželinukų knygos, plakatai. Pagal pateiktas rekomendacijas veiklas vedė vyresniosios auklėtojos Inga Baronienė, Audronė Jankevičienė ir Odeta Černiauskienė.

Plačiau
2017 10 05
Pasaulinei gyvūnų dienai paminėti

Spalio 4 d. darželyje buvo paminėta pasaulinė gyvūnų diena. Vaikai žiūrėjo IKT parengtą pristatymą "Išskrendantys paukščiai" (aukl. K. Stankevičienė). Diskutavo kokie paukščiai žiemoja Lietuvoje, o kurie išskrenda į šiltus kraštus. Kartu su meninio ugdymo pedagoge žaidė žaidimą "Garnį garnį".

1 2 3 »