2018 05 28
"Civilinės saugos pratybos"

Gegužės 28 d. 10 val. Lapių lopšelyje-darželyje vyko civilinės saugos pratybos, tema "Veiksmai, kilus gaisrui darželyje".

Pratybų tikslas - rengti darželio darbuotojus tinkamai veikti gresiant ar susidarius ekstremaliajai situacijai (kilus gaisrui).

Pratybas padėjo pravesti Lapių ugniagesių komanda, vadovaujama Alfredo Kasperavičiaus.

Dėkoju visai darželio bendruomenei, kuri pasiruošusi dirbti ir veikti taip, kad visi darželio ugdytiniai būtų saugūs.

Direktorė Ina Krisikaitienė

2018 05 09
"Kamuolio diena"

Gegužės 9 d. Pelėdžiukų ir Boružėlių grupių ugdytiniai, kartu su auklėtojos O. Černiauskienė ir  R. Girskiene dalyvavo Lapių pagrindinės mokyklos priešmokyklinių grupių organizuotame tarptautinio projekto "Kamuolio diena 2018" renginyje.

2018 05 07
Paroda "Aš turiu dvi rankytes"

Kauno rajono švietimo centre nuo gegužės 4 d. eksponuojama Lapių lopšelio-darželio ugdytinių popieriaus plastikos darbų paroda "Aš turiu dvi rankytes".

Parodos kuratorė direktorės pavaduotoja ugdymui Odeta Černiauskienė.

2018 05 02
Nacionalinė pamoka "Eko idėjos Lietuvai 2018"

Balandžio 26 d. Prezidento V. Adamkaus gimnazijoje vyko nacionalinė pamoka "Eko idėjos Lietuvai 2018". Kadangi Lapių lopšelis-darželis priklauso Lietuvos Eko mokyklų tinklui, todėl renginyje dalyvavo daržėlio direktorė I. Krisikaitienė ir direktorės pavaduotoja ugdymui O. Černiauskienė.

Direktorės pavaduotoja ugdymui o. Černiauskienė renginyje pasidalino gerąja patirtimi skaitydama pranešimą "Vieneri metai EKO mokyklų tinkle".

2018 04 25
Sporto rytmetys "Linksmieji startai"

Balandžio 24 d. 10.30 Lapių lopšelio-darželio kieme įvyko sporto renginys "Linksmieji startai", skirtas paminėti Lietuvos sveikatą stiprininačių mokyklų 25-į. Tai bendras visai respublikai renginys "Banga per Lietuvą".

Dalyvavo gausus vaikų būrys: visi darželio ugdytiniai, Lapių pagrindinės mokyklos priešmokyklinukai, Lapių laisvalaikio centro vadovė.

2018 04 19

Jau prasidėjo Republikinis vaikų elologinio-meninio ugdymo projektas "Kuriu gamtai 2018" Kviečiame visus mylinčius gamtą prisijungti.

Plačiau
2018 04 14
Aplinkos tvarkymas

Balandis - Švaros mėnuo. Neapsieita be talkos organizavimo ir mūsų darželyje. Balandžio 12 dieną visa bendruomenė nešina grėbliais, šluotomis iįskubėjo į lauką tvarkyti artimiausios aplinkos.

Vyko ne tik tvarkymasis, bet ir Našlaičių sodinimas į vazonus. Taip pat organizuota akcija gelbėjant dygstančias gėles nuo mindžiojimo. Vaikai gamino iš antrinių medžiiagų gėles ir smaigtstė jas šalia dygstančių gėlių.

1 2 3 4 5 »