2019 10 10
Netradicinio ugdymo diena - MANDALOS (menai)

Spalio 10 d. darželyje vyko netardicinio ugdymo diena - Mandalos. Visų pirma vaikai sužinojo, kas yra mandala. Tada klausėsi, dėliojo, piešė, klijavo mandalas iš įvairių priemonių, Ieškojo gamtoje, grupėse mandalų. O įtvirtinant žinias vaikai kurė mandalas iš gamtnės medžiagos gėlių vazonuose, kurie puoš darželio kiemą iki pavasario.

2019 10 07
Mokytojų diena

Tarptautinės mokytojų dienos proga, 2019 m. spalio 4 d., Kauno r. Lapių lopšelio-darželio ikimokyklinio ugdymo mokytojai Rasai Girskienei už puikius ugdomosios veiklos rezultatus įteikta Kauno rajono švietimo skyriaus vedėjo Jono Petkevičiaus Padėka, Odeta Černiauskienei, direktorės pavaduotojai ugdymui, už veiksmingą darbą, ugdant vaikų kūrybiškumą ir gerinant edukacines aplinkas įteikta Kauno rajono savivaldybės mero Valerijaus Makūno Padėka.

2019 09 19
Iniciatyva "Aktyviai, draugiškai, sveikai"

Rugsėjo 16 dieną prasideda sveikatingumo iniciatyva.

/app/webroot/files/INICIATYVA2019.pdf

2019 06 03
Respublikinis vaikų ekologinio-meninio ugdymo projektas "Kuriu gamtai 2019"

Pratęsiamas Respulikinio ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigų vaikų ekologinio-meninio projekto "Kuriu gamtai 2019" įgyvendinimas iki 06.07.  Kviečiame dar nespėjusius prisijungti prie įgyvendinimo projekto. Nuostatus rasite čia:  /app/webroot/files/ekoprojektas2019.pdf

2019 06 02
Netradicinio ugdymo diena - menai

Birželio 1 d., Vaikų gynimo diena, ši diena Lapių darželyje paminėta netardicinės dailės diena: piešiant ant darželio pamatų, piešiant įvairais augalais, purškiant dažais ant medžiagos ir t.t. O kur dar žaidimai, rateliai.

Nuotraukos foto archyve.

2019 05 06
Lietuvos mažųjų žaidynės 2019

Balandžio 4 d. Jonavos sporto arenoje vyko finalinis renginys "Lietuvos mažųjų žaidynės 2019". Lapių lopželio-darželio komanda (II turo nugalėjoja) dalyvavo jame. Į renginį vyko 6 vaikai ir 2 mokytojos Rasa Girskienė ir Odeta Černiauskienė irvaikų teveliai.

Ir dalyviai ir žiūrovai patyrė nuostabių akimirkų.

2019 04 25
Netradicinio ugdymo diena - sportas

2019 m. balandžio 25 d. vyko netradicinio ugdymo diena - sportas. Dieną organizavo ikimokyklinio ugdymo mokytoja R. Girskienė, kad sportas būtų netradicinis, tai sportuot ėjome į mokyklą ir užsiėmimą pravedė Dovydo ir Vėjūnės tėtis ir karatė treneris Nerijus Gedminas.

1 2 3 4 5 6 7 8 »