2019 02 19
Rytmetys "Lietuva tėvyne mūsų"

Įsibėgėjus vasario 16 d., Valstybės atkūrymo renginiams, darželyje vasario 19 d. 10 val. vyks rytmetys "Lietuva tėvyne mūsų". Šventės metu skambės eilėraščiai, dainos skirtos Lietuvai.

2019 02 05
Lietuvos mažųjų žaidynės 2019

Lapių lopšelio-darželio ugdytiniai dalyvauja respublikiniame ikimokyklinių ugdymo įstaigų projekte "Lietuvos mažųjų žaidynės 2019". Vasario 20 d. vyks I etapas visai darželio bendruomenei. Kovo mėnesį darželio stipriausi  6 sportininkai dalyvaus II etape.Projektą organizuoja Riukkpa prezidentė Audronė Vizbarienė.

2019 02 04

Jau septintą kartą jaunuosius skaitovus kivečiame sudalyvauti Kaunp rajo ir kauno miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikų meninio skaitymo konkurse "Mano gimtinė-Lietuva 2019"

Plačiau
2019 01 20
Edukaciniai užsiėmimai "EKO ir miškas"

Nuo 2018 m. spalio mėnesio į Lapių lopšelio-darželio "Bitučių" grupę užsiėmimus vesti ateina Lapių pagrindinės mokyklos biologijos mokytoja R. Stankienė su įvairių klasių mokiniais. Mokytoja vadovauja ir aplinkosaugos tinklo "Anemone" klubui. Užsiėmimai vyksta vieną kartą į mėnesį.

2018 11 15
Svečiai

Jau ne pirmus metus mus aplanko Kauno  1 muzikos mokyklos mokytojos su mokiniais. Praveda edukacinį užsiėmimą darželio vaikams, kurio metu susipažytame su muzikos instrumentais. O geriausia pažintis yra tada kai vaizdą galima susieti su garsu. Taip ir įvyksta tokių užsiėmimų metu.

2018 05 28
"Civilinės saugos pratybos"

Gegužės 28 d. 10 val. Lapių lopšelyje-darželyje vyko civilinės saugos pratybos, tema "Veiksmai, kilus gaisrui darželyje".

Pratybų tikslas - rengti darželio darbuotojus tinkamai veikti gresiant ar susidarius ekstremaliajai situacijai (kilus gaisrui).

Pratybas padėjo pravesti Lapių ugniagesių komanda, vadovaujama Alfredo Kasperavičiaus.

Dėkoju visai darželio bendruomenei, kuri pasiruošusi dirbti ir veikti taip, kad visi darželio ugdytiniai būtų saugūs.

Direktorė Ina Krisikaitienė

2018 05 09
"Kamuolio diena"

Gegužės 9 d. Pelėdžiukų ir Boružėlių grupių ugdytiniai, kartu su auklėtojos O. Černiauskienė ir  R. Girskiene dalyvavo Lapių pagrindinės mokyklos priešmokyklinių grupių organizuotame tarptautinio projekto "Kamuolio diena 2018" renginyje.

1 2 3 4 5 6 »